• ЯК ПРАЦЮЄ СЕРВІС
 • КЕЙСИ
 • БЛОГ
 • 044 337 39 67
 • FAQ'S
 • ПРО НАС
 • ІНФОРМАЦІЯ

  Кейси

  Блог

  FAQ’s

  КОНТАКТИ

  +38 044 337 39 67

  hi@bpa.com.ua

  Україна, м.Київ

  вул. Грушевського 28/2

  ВІДЕОКЕЙС

  ТОВ "ВІРТУОЗ"

  КОВПАК ЮЛІЯ

  ДИРЕКТОР

  Розкажіть, будь ласка, детальніше про Вашу компанію і чим Ви займаєтесь?

  Наша компанія вже 10 років забезпечує будівельною хімією великі будівельні об’єкти, гуртові та роздрібні будівельні магазини. Маємо виробничі потужності у Львові, Одесі, Обухові, а також - комплектаційні бази в Борисполі та Києві.

  Хто займався Вашою бухгалтерією до b.p.a. ?

  Попередні керівники вдавались до послуг головних бухгалтерів, які час від часу з’являлися на підприємстві для подачі звітності, як результат – повний хаос в бухгалтерії. А ще, за тиждень до подачі річної звітності наш “приходящий” бухгалтер покинув нас і ми звернулись за допомогою до b.p.a.


  Кожен день в роботі я бачу чесність, відповідальність, ініціативність та компетентність.


  Ви отримали бажаний результат?

  Для мене першим показником було те, що ми успішно і в узгоджені терміни закрили 2015 рік. Далі був успішний перехід з облікової програми 1С 7.7. на 1С 8.

  Чим, на Вашу думку, b.p.a. відрізняється від інших бухгалтерських компаній?

  Кожен день в роботі я бачу чесність, відповідальність, ініціативність та компетентність. Коли потрібно вирішити якесь питання, я пишу на e-mail, телефоною або «тук-тук» до Skype. Вони завжди на зв’язку і швидко реагують на запити. Це перша компанія (з мого досвіду), що мотивована на результат, а не на гроші☺ Рекомендую!

  Про компанію ВІРТУОЗ

  Компанія ВІРТУОЗ займається виробництвом і продажем будівельної хімії (добавки в бетон, добавки в цемент для гідроізоляції, протиморозні добавки для бетону, пластифікатори для підлоги і багато іншого) з 2006 року. Сьогодні ВІРТУОЗ – одна з найбільш досвідчених компаній на інтернет-ринку будівельної хімії в Україні. Щоб дізнатись більше, або замовити товари відвідайте сайт

  www.virtuozz.com.ua

  ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО

  b.p.a.

  ДАВАЙТЕ ПОГОВОРИМО ПРО ВАШ БІЗНЕС

  Ми працюємо з 9:00 до 18:00 в будні дні і відповімо Вам при першій нагоді.

  Або зателефонуйте

  044 337 39 67