';
 • ЯК ПРАЦЮЄ СЕРВІС
 • КЕЙСИ
 • БЛОГ
 • 044 337 39 67
 • FAQ'S
 • ПРО НАС
 • ІНФОРМАЦІЯ

  Кейси

  Блог

  FAQ’s

  КОНТАКТИ

  +38 044 337 39 67

  hi@bpa.com.ua

  Україна, м.Київ

  вул. Грушевського 28/2

  6 способів надихнути на роботу безкоштовно

  Нематеріальна мотивація займає у начальника від сили 5 хвилин в день, але вона може збільшити продуктивність співробітників в 5 разів. І, навпаки, відсутність мотивації геть дезорієнтує працівника, який все частіше задається питанням: «А що я тут, власне, роблю?».

   

   


   

  «Та ви знаєте, який у нас шеф? Чудовий! І нехай зарплата у мене не найвища, але кожен день я їду до офісу із задоволенням»

   


   

   

  Хочете, щоб так говорили саме ваші працівники?

  Тоді спробуйте 6 нестандартних способів безкоштовної мотивації, що виходять за рамки тривіальної дошки пошани і «менеджера року».

   

  Нематеріальна мотивація спонукає людей працювати по совісті, а не тільки «за зарплатню».

  Гроші – це важлива, але далеко не єдина складова натхнення. Кожному дійсно хорошому працівникові потрібна самореалізація, підтвердження власних досягнень, повага до особистості та праці.

   

    

  Отже, тримайте 6 способів надихнути співробітників на роботу, які практично нічого не вартують

   

   

  (1) Дякуйте за відмінну роботу

   

  «О, я тут переглянув твій звіт. Круто! Ти витратив на нього багато часу, але це було того варте. Дякую!”.

  Часом звичайне людське «спасибі» мотивує набагато більше, ніж зарплатня. Спробуйте самі – і ви здивуєтеся результатами.

   

   

  (2) Розділіть зі співробітниками важливі моменти в їхньому житті

   

  Приємно в день народження отримати презент від відділу. Але ще приємніше почути привітання особисто від самого Шефа. «Про мене пам’ятають, а значить, я дійсно важливий для цієї компанії», – подумає співробітник і з величезним завзяттям накинеться на роботу.

   

   

  (3) Ваші дами гідні компліментів

   

  Непорушний стереотип, що у співробітників компанії немає статі. Але як би там не було, жінки – народ особливий і неймовірно чутливий до уваги.

  Не бійтеся вийти за рамки ділового етикету. Після слів «Людмила Сергіївна, Ви сьогодні по-особливому чарівні» досвідчений менеджер розквітне, кокетливо посміхнеться замовнику і підпише контракт на мільйон.

   

   

  (4) Введіть в обіг коронні фрази начальника

   

  «Як говорить наш дорогий шеф, куй залізо, не відходячи від каси!».

  Дозвольте собі подуріти! Нехай співробітники знають, що начальник – теж людина. Фірмовий гумор шефа завжди особливо цінувався, підвищуючи позитивну атмосферу в колективі. А позитивні емоції – це підвищена продуктивність.

   

   

  (5) Ходіть в народ

   

  Виділіть 10 хвилин в тиждень, щоб пройтися по офісу і поговорити з співробітниками. «А над чим ви зараз працюєте?», «А як здоров’я вашої матусі, їй вже краще?», «Як поживає ваша донечка, я чув, вона пішла в перший клас?». Збудуйте теплі людські відносини. Адже для начальника-друга хочеться зробити набагато більше – навіть просто так, без премій і грамот. Просто тому що він крутий.

   

   

  З опитування українських працівників

   

  Чи хотіли б Ви сподобатись “ідеальному босу”?

  І що б Ви для цього зробили?

   

  Untitled

   

  Отже, 75% працівників готові краще працювати заради супер-боса.

   

   

  (6) Діліться планами на майбутнє

   

  Це ВИ знаєте, що скоро тендер, участь в міському конкурсі або вихід на новий ринок. А ваші співробітники – як в бункері. Темно, страшно і незрозуміло – а що ж там зверху відбувається? А що ж з нами буде?

   

   

  Діліться з працівниками радощами і невдачами. І нехай очікувана перемога відділу статистики в міжнародному конкурсі ніяк не відіб’ється на відділі бухгалтерії, всім буде приємно усвідомлювати: «Ми працюємо в найкращій компанії у світі!».


  БЛОГ b.p.a

  ПРО ВСЕ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ
  ПІДПРИЄМНИЦТВА І БІЗНЕС ЛАЙФХАКІВ